Hizmetlerimiz

Seçme ve Yerleştirme

Elpis Hr, ilk etapta müşterinin ihtiyacını tam olarak analiz ettikten sonra, aday araştırmalarına başlar. Gerek ilgili portallarda ilan çıkarak gerekse var olan networkunu kullanarak, doğru adaylara ulaşır ve ilk görüşmeleri tamamlar. İlk görüşme sürecinden sonra, kişilik envanteri, İngilizce testi ve teknik testler gibi gereken değerlendirmeleri tamamladıktan sonra müşteriye rapor halinde sunar ve ikinci görüşmeleri müşteri için organize eder. Olumlu bulunan adayların referans araştırması tamamlandıktan sonra teklif sunulur. Adayları yerleştirdikten sonra deneme süreleri boyunca da takibini sağlar.

İş analizi, Görev Tanımları Oluşturma

Elpis Hr, henüz insan kaynakları olmayan özellikle de start-up firmalara İnsan kaynakları süreçlerinde destek olmaktadır. Çalışanlarla görüşerek, iş analizini çıkarır ve her pozisyona ait görev tanımları oluşturmaktadır.

Çalışan Memnuniyet Anketi

Çalışan Memnuniyet Anketi, çalışanların motivasyonunu ölçmek için faydalı bir araçtır. Bu anket için kendi içlerinde vakit ayıramayan, dışarıdan destek almak isteyen firmalara Elpis HR destek vermektedir. Anketi hazırlar, uygulanmasını sağlar ve sonuçlarını rapor halinde yöneticilere sunar.

Genç Yetenek Projeleri Organizasyonları

Uzun dönem staj programı kapsamında yapılan stajyer seçme, değerlendirme ve yerleştirme süreçlerinde Elpis HR firmalara destek vermektedir. Mailing çalışmaları, ön eleme testleri organizasyonları ( otel-eğitim salonu ayarlama vb.), oryantiring çalışmaları yaparak firmaların bu uzun sürecinde yanında olur.

Tanışma Organizasyonları

Elpis Hr, kariyerinin başında olan genç yetenekler ile firma yöneticilerini, sahiplerini tanıştırabileceği organizasyonlar düzenler. Aynı zamanda e-ticaret alanında faaliyet gösteren firmalarla, e-ticaret yöneticilerini bir araya getirir.