Hakkımızda

Merhaba !

Günümüzde işverenler, artan işsizlik oranlarına rağmen her geçen gün doğru pozisyonlara doğru elamanları bulma konusunda daha da zorlanmaya başlamaktadır. Aynı şekilde iş arayan kişiler de beklentileri doğrultusunda kendine uygun işverenler ile aynı platformda buluşamamaktadır.

İnsan kaynaklarındaki bu mevcut durum bilişim sektöründe daha da dikkat çekmektedir. Çünkü bilişim tabanlı iş ve iş kollarında her firmanın adaylardan beklentileri farklı yönlerde olmaktadır. Öyle ki aynı firma, aynı departmana, aynı meslekten alacağı iki eleman için dahi tamamen bir birinden farklı özellikler bekleyebilmektedir.

Bu tarz spesifik ihtiyaçları tam olarak yorumlayamayan insan kaynakları danışmanları firmalara hem maddi hem de zaman açısından oldukça zarar vermektedir. Bu durum aynı zamanda doğru iş için yönlendirmeyen çalışanlar açısından da olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Elpis Hr en gelişmiş dijital insan kaynakları yöntemlerini ve modern işe alım süreçlerini kullanarak sektöre yeni bir soluk getirmek, işverenler ile iş ilanları arasında kaybolan adayların doğru platformlarda buluşturulması misyonu ile kurulmuştur. Firmamız bilişim, e-ticaret ve internet tabanlı sektörlerde bir çok şirkete, kendi uzmanlık alanında kariyer fırsatlarını değerlendirmek isteyen adaylar sağlayarak çalışmalarına devam etmektedir.